Пятница, Апрель 23, 2021
Главная > Новости > Власть > Глава Одесской ОГА встретился с руководителями местных печатных СМИ и «Укрпошты»

Глава Одесской ОГА встретился с руководителями местных печатных СМИ и «Укрпошты»

Председатель Одесской областной государственной администрации Сергей Гриневецкий встретился с руководителями и представителями районных газет региона и руководителем Одесской дирекции АО «Укрпошта».

Об этом ИА «Контекст-Причерноморье» сообщили в пресс-службе Одесской ОГА.

В сообщении облгосадминистрации сказано:

Голова ОДА Сергій Гриневецький провів робочу зустріч з керівниками та представниками друкованих районних видань (газет) Одеської області, у якій також взяли участь заступники голови ОДА з профільних питань – Борис Волошенков та Анастасія Бондар, т.в.о. начальника управління комунікацій та інформаційної політики Ольга Полторак, керівник Одеської дирекції АТ «Укрпошта» Сергій Дрозд, голова Одеської регіональної організації Національної спілки журналістів України Юрій Работін тощо.

На зустрічі було розглянуто низку актуальних питань, які потребують комплексного та оперативного вирішення. Перш за все, увагу було приділено проблемам взаємодії АТ «Укрпошта» з редакціями місцевих друкованих видань та населенням регіону, зокрема, логістичній неузгодженості, що призводить до систематичних затримань доставки преси та пенсійних виплат. Ще однією гострою проблемою є «некерованість» та відсутність впливу на місцевих листонош щодо виконання своїх службових обов’язків.

Особливо було наголошено на тих незручностях, що відчувають люди похилого віку у сільській місцевості, адже для них практично єдиним джерелом інформації є саме місцеві газети (згідно з офіційними даними, у 2020 р. відсоток осіб від 65-ти років і старше складав у сільській місцевості Одеської області 14% загальної кількості сільського населення).

Голова ОДА поінформував щодо основних напрямків та пріоритетів у реалізації державної політики в регіоні, визначивши одним з головних питань «детінізацію» економіки, що дозволить підвищити заробітну плату та надходження до місцевих бюджетів в умовах економічної неспроможності багатьох з новостворених територіальних громад.

Сергій Гриневецький також визначив ключові теми, що сьогодні потребують оперативного висвітлення в ЗМІ: охорона здоров’я, екологічна безпека, агропромисловий комплекс, якість освіти тощо. Керівник області закликав до налагодження зворотнього зв’язку, координації зусиль та співпраці представників друкованих видань, поштових організацій та керівництва органів місцевого самоврядування.

«В контексті адміністративно-територіальної реформи, що невід’ємно пов’язана з економічними та правовими аспектами, проблеми необхідно вирішувати комплексно та спільними зусиллями», – підсумував Сергій Гриневецький.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *